Laserové ošetření CO2 laserem

CO2 frakční a operační laser COSCAN je certifikován nejprestižnějším oceněním FDA na americkém trhu. Ošetření je minimálně bolestivé a doba hojení je velmi krátká.

Použití:

1. Omlazování(rejuvenaci) kůže obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, řeší i problematiku strií, pigmentací, používá se k vyhlazení vrásek a jizev, k odstranění stařeckých skvrn a rozšířených pórů. Po ošetření laserem se pokožka vyhlazuje a vypíná. Laserový paprsek nepůsobí jen na povrchu kůže ale i v podkoží, kde stimuluje novou tvorbu kolagenu a dochází tak k výraznému zpevnění pokožky. Ošetření je velmi šetrné a účinné.

Výkon se provádí v lokální anestesii krémem naneseným cca. půl hodiny před zákrokem. Zákrok samotný trvá maximálně 30 minut a je bezbolestný. Po zákroku jsou na kůži patrné drobné tečky způsobené laserem, které, se do týdne zacelí, kůže se začne olupovat a dojde k viditelnému omlazení. Ošetření laserem se může kombinovat s aplikací PRP plasmy nebo kyseliny hyaluronové.

2.  Odstraňování kožních výrůstků jako vaporizační, řezací nástroj. Zákrok probíhá v lokální anestesii a trvá cca 15 minut v závislosti na počtu ošetřených ložisek. Zákrok je šetrný a nezanechává jizvy. Hojení ve většině případů trvá jeden týden.

Pro další informace nebo objednávky nás kontaktujte, informace o cenách naleznete v našem ceníku.

CO2 laser COSCAN-dodavatel : MEDICALTECH s.r.o. medicaltech.cz.

Naše ordinace je součástí privátní sítě ordinací MedicalClinic  –medical clinic.

Pro další informace nebo objednávky nás kontaktujte, informace o cenách naleznete v našem ceníku.