Kožní ambulance pro děti a dospělé, estetická dermatologie

 

CO2 frakční a operační laser COSCAN je certifikován nejprestižnějším oceněním FDA na americkém trhu. Ošetření je minimálně bolestivé, následuje rychlé hojení.

Použití:

1. Omlazování/ rejuvenaci/ kůže obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, řeší i problematiku strií, pigmentací, používá se k vyhlazení vrásek a jizev, k odstranění stařeckých skvrn,rozšířených pórů. Po ošetření laserem se pokožka vyhlazuje a vypíná.Laserový paprsek nepůsobí jen na povrchu kůže ale i v podkoží, kde stimuluje novotvorbu kolagenu a dochází tak k výraznému zpevnění pokožky. Ošetření je velmi šetrné a účinné.

Výkon se provádí v lokální anestesii krémem naneseným cca půl hodiny před zákrokem. Zákrok samotný trvá maximálně 30 minut, je nebolestivý, po zákroku jsou na kůži patrné drobné tečky způsobené laserem. Tyto tečky se do týdne zacelí, kůže se olupuje, dojde k viditelnému omlazení. Ošetření laserem se může kombinovat s aplikací PRP plasmy nebo kyseliny hyaluronové.


2.  Odstraňování nežádoucích kožních výrůstků jako vaporizační, řezací nástroj. Zákrok probíhá v lokální anestesii, trvá cca 15 minut -dle počtu ošetřených ložisek. Zákrok je šetrný,nezanechává jizvy. Hojení je většinou do týdne.

Bližší informace a ceník na: www.estetikazbraslav.cz


 

CO2 laser COSCAN-dodavatel : MEDICALTECH s.r.o. medicaltech.cz.

Naše ordinace je součástí privátní sítě ordinací MedicalClinic  -medical clinic.


Přeskočit na obsah

  • Úvod
  • CO2 laser
  • Ceník
  • Plasma, PDO nitě, Botulotoxin
  • Kontakt